• 31. Finał WOŚP

• ÓSEMKA GRA DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ”

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!"

Tegoroczna zbiórka miała na celu wyposażenie laboratoriów w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń, które mogą doprowadzić do sepsy.

Tradycyjnie nasza szkoła przyłączyła się do pomocy.

A działo się! Oj działo!!!

Przygotowania do finału w tym roku były szczególnie pracowite. Od rana do wieczora nasi wolontariusze przez cały tydzień W DNIACH 23.01 - 29.01.2023 r., pod opieką p. Moniki Paski i p. Agnieszki Frykowskiej, kwestowali przy kiermaszu darów w galerii Twierdza.

W dniu Finału wspierali nas dodatkowo wychowawcy ósmych klas - p. Aneta Rudawska, p. Aneta Keller oraz p. Justyna Babiarz – Furmanek, którzy kwestowali ze swoimi uczniami na Karolówce. Podczas Finału wspierali naszych Wolontariuszy również uczniowie z młodszych klas - 1b i 3c pod opieką p. Magdaleny Troć i p. Kaliny Szymali.

Dziękujemy naszym wspaniałym uczniom i ich rodzicom, wolontariuszom, za hojność, ciężką pracę i pomoc.

Koordynatorem akcji w naszej szkole i wspólpracą między wolontariuszami, a sztabem znajdującym się w MDK w Zamościu zajmowała się  pani MONIKA PASKA - opiekun Samorządu Uczniowskiego.

Wszyscy okazaliście WIELKIE SERCE!!!

Szczególne podziękowania kierujemy dla naszych Wolontariuszy, którymi w tym roku byli:

Antonina Kutnik, Zuzanna Oszmaniec, Zuzanna Ryń, Kalina Cisek, Bartłomiej Jastrzębski, Iga Kamińska, Maja Banach, Kacper Kloc, Mikołaj Miechowiecki, Michalina Rudawska, Michalina Kitka, Natasza Jabłońska, Maja Szajewska, Amelia Bil, Martyna Zielińska, Lena Szkwarkowska, Amelia Kotulska, Julia Osuch, Wiktoria Gorczyca, Natalia Piasecka, Wiktoria Michałowska, Wojciech Smyl, Katarzyna Nieścioruk, Klaudia Szczepańska, Iga Łyciuk, Gracjan Gontarz, Oliwia Szymanek, Angelika Klimczuk, Lena Paska i Hanna Frykowska.

Byliście cudowni! Dziękujemy!

• Tosia wyśpiewała I miejsce!

• Miło nam poinformować, że Uczennica naszej szkoły Antonina Burcon z klasy II b zajęła I miejsce w XVII Przeglądzie Kolęd i Pastoralek w Moniatyczach.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Agnieszka Frykowska

• Wieczór kolęd i pastorałek

• Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego oraz Opiekuna Samorządu Uczniowskiego - Pani Moniki Paski, pod kierunkiem nauczyciela muzyki - Pani Agnieszki Frykowskiej, dnia 5 stycznia 2023 roku odbył się w naszej szkole Wieczór Kolęd i Pastorałek.

Zgromadzona na szkolnym korytarzu, przy choince publiczność mogła wysłuchać, a także włączyć się w śpiew znanych kolęd i pastorałek. Wieczór ten był specyficzny, bo byliśmy jednością, a tego nam tak bardzo brakowało podczas pandemii.

Udział w koncercie wzięli: Dyrekcja Szkoły, Samorząd Uczniowski oraz przedstawiciele Samorządów Klasowych, Opiekun SU - Pani Monika Paska, Rzecznik Praw Ucznia - Pani Anita Kuzdra, nauczyciele: Pani Agnieszka Frykowska, Pani Renata Tywoniuk - Kwoka, Pani Bożena Wieczorek, soliści: Antonina Burcon z klasy II b, Natalia Kowalczyk kl. V c, Aleksandra Kalita kl. VI b, zespół wokalno - instrumentalny, akompaniament gitary - Natalia Kułaj kl. VIII c, zgromadzona publiczność: uczniowie klas 4-8, rodzice, dziadkowie, rodzeństwo.

Prowadzenie koncertu - Jan Gęborys kl. V b

Obsługa sprzętu nagłaśniającego - Kacper Kloc kl. VIII c

Scenariusz i przygotowanie śpiewników - pani Agnieszka Frykowska

Dziękujemy wszystkim za tak liczną obecność i wspólne kolędowanie