Nasza oferta

,

Kalendarz

Piątek 14.12.2018

 • Noc Profilaktyki

  Z 7 na 8 grudnia 2018 r. odbyła się w naszej szkole Noc Profilaktyki. Akcja była skierowana do uczniów klas piątych, którzy już po raz drugi uczestniczyli w programie wczesnej profilaktyki alkoholowej ("Domowi Detektywi" 2017 r., "Fantastyczne możliwości" 2018 r.). Celem działań nauczycieli było: nauczyć dzieci radzenia sobie z namowami rówieśników do picia alkoholu, "uodpornić" je na negatywne wpływy środowiska rówieśniczego i mediów, wspierać wychowawcze i profilaktyczne działania  rodziców, wspierać różne pomysły na spędzanie wolnego czasu i mądrą zabawę. Podczas Nocy Profilaktyki uczniowie mieli do wykonania wiele ciekawych zadań, był też czas na gry i zabawy integracyjne. Nie zapomniał o nas i Święty Mikołaj. Przygotował bowiem słodką niespodziankę - otrzymaliśmy pyszny tort wylicytowany podczas akcji charytatyywnej "Zróbmy pokój dla Adriana". Wszyscy uczniowie dobrze się bawili, a zdobybta przez nich  wiedza i umiejętności pomogą w podejmowaniu odpowiedzialnych decyzji w nastoletnim życiu.

 • Kiermasz świąteczny

  Kiermasz świąteczny

  W najbliższą niedzielę tj. 16 grudnia zapraszamy serdecznie do udziału w corocznym kiermaszu świątecznym zorganizowanym przez uczniów naszej szkoły. Kiermasz odbędzie się w kościele Świętej Bożej Opatrzności po każdej Mszy św. Całkowity dochód ze sprzedaży własnoręcznie wykonanych ozdób świątecznych, zostanie przeznaczony na organizację Misterium Męki Pańskiej, wystawianej przez grupę teatralną "Jednak Warto" działającą przy naszej parafii.

  Serdecznie zapraszamy

 • Stypendium Marszała Województwa Lubelskiego.

  Stypendium Marszała Województwa Lubelskiego.

  Marszałek Województwa Lubelskiego przyznał stypendium dla uczniów szkół prowadzących kształcenie ogólne. Miło nam poinformować, że w gronie najlepszych uczniów w województwie biorących udział w programie stypendialnym Lubelskie wspiera uzdolnionych 2018-2019  znaleźli się nasi uczniowie:

  Michał Zabiciel, Iga Szawuła, Paulina Dziuba.

                                          Serdecznioe gratulujemy uczniom i nauczycielom.

   

 • Konkurs na Najładniejszy Kalendarz Adwentowy rozstrzygnięty

  Konkurs na Najładniejszy Kalendarz Adwentowy rozstrzygnięty

  Na przełomie listopada i grudnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wewnątrzszkolnym Konkursie na Najładniejszy Kalendarz Adwentowy. Konkurs skierowany był do uczniów klas VII-VIII Szkoły Podstawowej i III Gimnazjum uczących się języka niemieckiego. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu, dowolną techniką i w dowolnym formacie kalendarza adwentowego. W okienkach kalendarza musiały znajdować się słowa lub zwroty w języku niemieckim związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Do konkursu zgłoszono 14 pięknych i zróżnicowanych pod względem techniki wykonania prac. Ogłoszenie zwycięzców konkursu oraz wręczenie nagród odbyło się 10.12.2018 r. Nagrody wręczyła pani Katarzyna Morawska – organizatorka konkursu.

  Laureatami tegorocznej I edycji konkursu zostali:
  I miejsce –  Martyna Zawiślak 7b (Sz P)
  II miejsce – Paulina Psiuk 3b (Gim)
  III miejsce – Aleksandra Klajn 7b (Sz P)

  Zwycięzcom gratulujemy wygranej, a wszystkim uczestnikom – pomysłowości, staranności i pracowitości potrzebnych przy wykonywaniu takich cudów, jakie widać na zdjęciach.

  Nauczyciel języka niemieckiego

  Katarzyna Morawska

  >>GALERIA ZDJĘĆ<<

 • „Godzina Kodowania - dzielmy się radością kodowania”

  „Godzina Kodowania - dzielmy się radością kodowania”

  W dniach 3 – 9 grudnia nasza szkoła brała udział w akcji „Godzina Kodowania - dzielmy się radością kodowania”.

  Celem akcji było:

  • rozpowszechnianie inicjatywy jaką jest Godzina Kodowania,
  • zainteresowanie programowaniem szerokiej grupy odbiorców,
  • poszerzenie umiejętności programistycznych, wprowadzenie elementów kodowania i robotyki do codziennych zajęć dydaktycznych,
  • zainspirowanie nauczycieli do wykorzystania robotów w nauce programowania,
  • dzielenie się wiedzą i doświadczeniami, dobrymi praktykami,

  W ramach akcji w szkole przeprowadzono różne zajęcia na których pojawiły się zadania z elementami kodowania.

  W akcję zaangażowali się nauczyciele realizujący w naszej szkole projekt unijny: „Programowanie jako narzędzie do efektywnego nauczania". 

  >>GALERIA ZDJĘĆ<<

 • Pomoc dla dzieci

  POTRZEBNA POMOC!

   

              Czwórka rodzeństwa z Wożuczyna- Wiktoria, Asia, Bartek, Dawid- straciła mamę. Sytuacja jest bardzo ciężka, w domu brakuje rzeczy codziennego użytku. Dzieci dostały ciepłe kurtki od wolontariuszek, lecz nadal potrzebują wsparcia. Musimy im pomóc!

              Nasza szkoła organizuje zbiórkę: słodyczy, żywności długoterminowej, zabawek i ubrań w idealnym stanie, artykułów szkolnych. Zbliżają się święta, więc dzięki nam dzieciaki mogą być szczęśliwe. Każdy z nas może pomóc, potrzeba tylko trochę chęci i mobilizacji do działania. Zbiórka trwa do następnego piątku. Paczki przynosimy do Pani Moniki Paski lub do wychowawcy. Jak zawsze liczymy na Was!

                                  

                                                                                                                           

 • Akcje charytatywne SU

  Akcje charytatywne SU

  AKCJE CHARYTATYWNE

       Od początku września Samorząd Szkolny prężnie działa i przeprowadza liczne akcje charytatywne. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów i rodziców, udało nam się przeprowadzić zbiórkę „Dar Serca dla Ukrainy”. Zgromadzone w niej słodycze i artykuły chemiczne zostały przekazane siostrom z Sobotniej Szkoły Języka Polskiego w Żółkwi oraz Fundacji Cesna Ukraina.

       Kolejnym wyzwaniem była zbiórka karmy dla zwierząt. Zgromadziliśmy ogromną ilość puszek, saszetek- razem 169 kg karmy dla psów i 46 kg dla kotów. Wszystko zostało przekazane na rzecz fundacji Adopcje Zwierząt. Nasza szkoła włączyła się również w organizację zbiórki kierowanej przez Zarząd Osiedla Kilińskiego. Została ona stworzona na rzecz dzieci i młodzieży, objętych pomocą miejskiej i gminnej opieki społecznej. W ramach akcji „Rozjaśnij dziecięce buzie uśmiechem” udało nam się zebrać: zabawki, książki, gry planszowe i komputerowe, co było wielkim wsparciem.

  Serdecznie dziękujemy wszystkim za ogromne zaangażowanie!

                                                                               

 • Igrzyska Rejonowe Dzieci i Młodzieży Szkolnej w pływaniu

  Igrzyska Rejonowe Dzieci i Młodzieży Szkolnej w pływaniu

          W dniu 27 listopada  2018r na pływalni zamojskiego OSiR- u odbyły się Igrzyska Dzieci i Młodzieży  w pływaniu - sztafety 6 x 25m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców oraz indywidualnie 50 m stylem motylkowym, klasycznym, grzbietowym i dowolnym.

  Sztafeta dziewcząt 6x25m stylem dowolnym –  zdobyła 1 miejsce i awans na zawody wojewódzkie. Dziewczęta płynęły w składzie: Bednarz Julia, Lipczewska Zuzanna, Maślany Weronika, Sosnowska Joanna, Kołcon Daria, Wróblewska Klaudia.

  Indywidualnie medale zdobyli:

  2 miejsce - Bednarz Julia 50m stylem klasycznym,

  3 miejsce - Wróblewska Klaudia 50m stylem motylkowym,

  3 miejsce - Ulanicka Magdalena 50m stylem grzbietowym,

  Ponadto naszą szkołę reprezentowali: Talarek Dawid i Bartłomiej Panas.

  Można tylko pogratulować wyniku zarówno dziewczętom jak i chłopcom oraz  mieć nadzieję na kolejne dobre starty w zawodach rejonowych.

  Opiekunami uczniów byli Andrzej Gaweł i Jarosław Lewicki.

   

 • Młodzi Programiści Ósemki - Projekt nr 1562

  Młodzi Programiści Ósemki - Projekt nr 1562

  Dzięki temu, że Szkoła Podstawowa Nr 8 w Zamościu pozyskała fundusze unijne na realizację projektu: “Programming as a Tool for effective Teaching” czyli „Programowanie jako narzędzie do efektywnego nauczania" może  zaproponować uczniom bardzo ciekawe zajęcia z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Uczniowie szkoły podstawowej wspólnie z uczniami klas III oddziałów gimnazjalnych pod opieką nauczyciela informatyki p. Marzeny Mazurek realizują  projekt Młodzi Programiści Ósemki.

  Projekt nasz dotyczy programowania, ponieważ są to dziś kluczowe kompetencje kształcenia informatycznego, a nauka programowania pozwala dzieciom odnaleźć się w świecie nowoczesnych technologii, uczy kreatywnego rozwiązywania problemów. Umiejętność programowania zapewnia lepszy start na kolejnych etapach edukacji i powinna być stosowana już od najmłodszych lat.

  Programowanie wspiera rozwój intelektualny, pozwala rozwijać myślenie kreatywne, doskonalić umiejętności analityczne, nadążać za postępem techniki i z owoców tego postępu świadomie korzystać.

  Projekt polega na skonstruowaniu pięciu robotów mBotów, każdy z ponad 60 elementów, gdzie elektronika oparta jest na płytce Arduino, ich pierwszym uruchomieniu i zaprogramowaniu.

  Co to w zasadzie jest ten mBot? To robot przygotowany przez firmę Mblock, stanowiący doskonałą okazję do poznania podstaw robotyki oraz programowania. Bazuje na solidnej konstrukcji metalowej (aluminium).

  Robota programujemy za pomocą środowiska mBlock – opartego na Scratch 2.0 (czyli edukacyjnym języku obiektowym, stworzonym jako środek do nauczania dzieci i młodzieży podstaw programowania oraz środowisko programistyczne służące do tworzenia i uruchamiania programów w tym języku).

   

  Skład grup projektowych:

  I grupa: Hołys Wiktor - lider, Klajn Bartłomiej, Małyszek Zuzanna
  II grupa: Mynarczuk Miłosz - lider, Hawrylak Martyna, Traczykiewicz Dawid
  III grupa: Zabiciel Michał - lider, Wójtowicz Agnieszka, Grzyb Paweł, Molenda Bartłomiej
  IV grupa: Adamowicz Kamil - lider, Mazurek Amelia, Mynarczuk Piotr
  V grupa: Rek Jakub - lider, Sanocka Izabela, Wieczorek Adam

  Nauczyciel celowo zebrał grupy różnowiekowe dając możliwość interdyscyplinarnego podejścia do tematu programowania, dzięki otwartej przestrzeni edukacyjnej, do której każdy członek wnosi swój pogląd, opinię i swoją wiedzę, którą z łatwością się dzieli w myśl zasady każdy uczy się od  każdego. Założeniem projektu jest poszerzenie wiedzy, wzbogacenie warsztatu pracy, radość tworzenia. Uczeń, nawet ten najmłodszy, po zakończeniu zajęć z robotami osiągnie sukces, będzie zadowolony i dumny z wykonanego zadania. Projekt pokaże jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa umiejętność programowania. 

  Już dziś Młodzi Programiści Ósemki proszą o wsparcie w głosowaniu na ich projekt.

  Głosy można oddawać w terminie od 3 do 13 grudnia 2018r. klikając na poniższy link:

  https://projektzklasa.pl/component/projektzklasa9/projekt/1562

   


   

 • Światowy Dzień Pluszowego Misia

  Światowy Dzień Pluszowego Misia

  Pluszowy miś to ulubiona zabawka niejednego dziecka. To przyjaciel najmłodszych, powiernik sekretów, radości i trosk. Prowadzone w naszej szkole warsztaty z robotyki i programowania tym razem były fajną okazją do połączenia Światowego Dnia Pluszowego Misia z rozwojem kompetencji cyfrowych uczniów i realizacją kolejnych zadań z Ogólnopolskiego Programu Uczymy Dzieci Programować. W ramach warsztatów uczniowie programowali roboty OzoBoty oraz kodowali na macie mistrzów kodowania, a wszystkie zadania związane były z ulubieńcem naszych najmłodszych uczniów czyli misiem. Jednemu z zadań towarzyszył poniższy wierszyk:

   

  Pluszowy Miś, dziś od rana

  Uczy się z dziećmi z Ósemki programowania.

  Co to jest kod i jak go stworzyć?

  By robot działał, słuchał się, ,,ożył”

   

  Nasz Miś jest pilny, uczy się chętnie

  Zna już warunki, poznał też pętle

  Kartka, flamastry i karta kodów

  Układ kolorów…jesteś już gotów?

   

  Uczymy dzieci programować

  Będzie w przyszłości to owocować.

  Myślenie logiczne, algorytmiczne

  Już nie wydaje się tak kosmiczne

   

  Misiu narysuj trasę starannie

  Wstaw kody myśląc, nie jak popadnie.

  Przyspiesz, zrób pauzę albo tornado.

  Jedź prosto, skręć w lewo, możesz też w prawo

   

  Sekwencja barw to sprawa kluczowa

  Inaczej robot źle się zachowa.

  Kiedy instrukcja jest wadliwa,

  Właściwa reakcja jest niemożliwa

   

  Misiu! Baw się, twórz, kreatywnie spędź czas

  Od tego właśnie masz tu nas.

  Pracuj w zespołach, szukaj rozwiązań,

  Prawidłowości, schematów, powiązań.

   

  Taki widzimy cel edukacji,

  Uczenie w zabawie, mało narracji.

  Dużo działania i doświadczania

  Tak właśnie w Ósemce uczy się programowania.

  >>GALERIA ZDJĘĆ<<

 • Pamiętamy o Orlętach.

  23 listopada 2018 r w hali sportowej obchodziliśmy Święto Patrona Szkoły - Orląt Lwowskich. W uroczystości uczestniczyła cała społeczność szkoły. We wzruszajacej akademii liczne grono młodych artystów przypomniało bohaterskie czyny Orląt Lwowskich oraz niezapomnianą atmosferę i folklor ówczesnego Lwowa. Zebrani widzowie gromkimi brawami nagradzali występy artystów. Szczególnie gorące oklaski otrzymała polka lwowska oraz niezwykle widowiskowy taniec z białoczerwonymi wstęgami.  Za wielkie emocje oraz wzruszenia wszystkim artystom podziękowała Dyrektor Szkoły Maria Trześniowska. Na zakończenie uroczystości odbyła się prezentacja nowego sztandaru szkoły ufundowanego przez Radę Rodziców. <<ZOBACZ>> 

 • Paszport do Wolności

  Paszport do Wolności

  W ramach obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę, 100 uczniów naszej szkoły z klas IVc, VIb, VIIa i VIIb, wykonało Paszport do Wolności. Wystawę prac można obejrzeć na korytarzu szkolnym.

 • Igrzyska Miejskie Dzieci i Młodzieży Szkolnej w pływaniu 2018

  Igrzyska Miejskie Dzieci i Młodzieży Szkolnej w pływaniu 2018

  W dniu 20 listopada  2018r na pływalni zamojskiego OSiR- u odbyły się Igrzyska Dzieci i Młodzieży  w pływaniu - sztafety 6 x 25m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców oraz indywidualnie 50 m stylem motylkowym, klasycznym, grzbietowym i dowolnym.

  Sztafeta dziewcząt 6x25m stylem dowolnym- kat. dzieci  zdobyła - III miejsce. Dziewczęta płynęły w składzie: Gawliczek Gabriela, Poździk Wiktoria, Poździk Zuzanna, Ulanicka Emilia, Neścioruk Katarzyna, Szymanek Oliwia.

  Sztafeta dziewcząt 6x25m stylem dowolnym – kat. młodzieży  zdobyła 1 miejsce i awans na zawody rejonowe. Dziewczęta płynęły w składzie: Bednarz Julia, Lipczewska Zuzanna, Maślany Weronika, Sosnowska Joanna, Szcząchor Dagmara, Wróblewska Klaudia.

  Wynik  chłopców  – płynąc w sztafecie 6x25m stylem dowolnym kat. dzieci  zajęli V miejsce.  Płynęli w składzie: Dołba Nikodem, Poździk Jakub, Rokicki Mikołaj, Lewicki Antoni,  Wieczorek Adam, Żukowski Kacper.

  Wynik  chłopców  – płynąc w sztafecie 6x25m stylem dowolnym– kat. młodzieży  zajęli III miejsce.  Płynęli w składzie:  Panas Bartłomiej, Podoba Jakub, Rybczyński Patryk, Siwiec Mikołaj, Talarek Dawid, Cymiński Jakub.

  Indywidualnie medale zdobyli:

  2 miejsce - Bednarz Julia 50m stylem klasycznym,

  3 miejsce - Maślany Weronika 50m stylem dowolnym,

  3 miejsce - Wróblewska Klaudia 50m stylem motylkowym,

  3 miejsce - Kołcon Daria 50m stylem grzbietowym,

  2 miejsce - Ulanicka Magdalena 50m stylem grzbietowym,

  3 miejsce - Talarek Dawid 50m stylem dowolnym,

  Ponadto naszą szkołę reprezentowali: Michał Gawliczek, Angelika Klimczuk, Dawid Szewc, Iga Łyciuk, Chmiel Mateusz, Jakub Podoba.

  Można tylko pogratulować wyniku zarówno dziewczętom jak i chłopcom oraz  mieć nadzieję na kolejne dobre starty w zawodach rejonowych.

  >>GALERIA ZDJĘĆ<<

  Opiekunami uczniów byli Andrzej Gaweł i Jarosław Lewicki.

   

 • Mamy Niepodległą.

  Mamy Niepodległą.

  Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie.

  Z okazji Narodowego Święta Niepodległości  zapraszamy do wzięcia udziału w akcji
  "Mamy Niepodległą!"

  Do 23 listopada w Zamojskim Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej będzie działać punkt akcji "Mamy Niepodległą!". Niepowtarzalne pocztowe kartki okolicznościowe z okazji Narodowego Święta Niepodległości będzie można wypisać, zaadresować i od razu bezpłatnie wysłać do znajomych i krewnych, by wspólnie cieszyć się tym pięknym świętem.
  Jak informują organizatorzy, akcja skierowana jest do wszystkich: „Poprzez jej uniwersalny charakter łączymy nie tylko pokolenia. Integrujemy społeczność na poziomie lokalnym i ogólnopolskim, pielęgnujemy tożsamość i kształtowanie postaw obywatelskich. Promujemy nowoczesny patriotyzm”.
  W punkcie dystrybucji kartek dostępna będzie również Depesza notyfikująca odrodzenie RP pisana brajlem. Zapraszamy do włączenia się w akcję "Mamy Niepodległą!"

 • Dzieciaki do rakiet a my wszyscy do głosowania!

  Dzieciaki do rakiet a my wszyscy do głosowania!

  Drodzy Państwo!

  Prosimy o wsparcie w głosowaniu na naszą szkołę - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Zamościu w konkursie Dzieciaki do Rakiet.  Z każdego urządzenia można oddać dziennie 5 głosów. Do wygrania jest sprzęt do tenisa ziemnego dla naszych uczniów. Liczba szkół zgłoszonych do konkursu wynosi 600 a wygrywa 60. 

  Możemy wspólnie zawalczyć i osiągnąć sukces!

  Poniżej link do głosowania na naszą szkołę:

  https://www.dzieciakidorakiet.pl/zgloszenia/138/szkola-podstawowa-nr-8-w-zamosciu

 • Kalendarz adwentowy - konkurs!

  Kalendarz adwentowy - konkurs!

  W związku ze zbliżającym się czasem adwentu, serdecznie zapraszam uczniów klas VII-VIII Szkoły Podstawowej i III Gimnazjum uczących się języka niemieckiego do wzięcia udziału w konkursie na wykonanie kalendarza adwentowego. Kalendarz musi mieć 24 ponumerowane okienka, które będą skrywały jakąś słodką niespodziankę, lub dowolne słowa/zwroty w języku niemieckim, związane ze świętami Bożego Narodzenia. Wszyscy uczestnicy dostaną oceny z języka niemieckiego oraz zawalczą o dyplomy i nagrody rzeczowe.

  Więcej informacji znajdziecie w regulaminie konkursu lub u nauczyciela języka niemieckiego. Prace należy złożyć do 3 grudnia u pani Katarzyny Morawskiej.

  Regulamin_konkursu_na_kalendarz_adwentowy.docx

 • Recytatorzy poczarowali słowem

  Recytatorzy poczarowali słowem

  Pięcioro uczniów z naszej szkoły wzięło udział w eliminacjach Jesiennego Konkursu Recytatorskiego. Debiut na scenie Zamojskiego Domu Kultury zaliczyły uczennice klasy IVC Iga Kamińska i IVA Wiktoria Poździk. Dwójkę uzupełniali uczniowie klasy VI B: Natalia Gwiazdowska, Gabriela Gawliczek i Nikodem Dołba. Wszyscy uczniowie prezentowali bardzo wysoki poziom artystyczny.

  Zwycięzcą konkursu został Nikodem Dołba z klasy VIB, który będzie reprezentował Zamość na etapie wojewódzkim. Uczniów do konkursu przygotowywał pan Łukasz Trojanowski. Nikodemowi życzymy powodzenia na etapie wojewódzkim.

 • Wystawa "Rok 2018. Odzyskanie Niepodległości".

  16.11.2018r w hali sportowej naszej szkoły, w ramach programu Nieskończenie Niepodległa odbyło się spotkanie z przedstawicielkami Ośrodka KARTA - paniami  Martą Markowską i Małgorzatą Sopyło, które przybliżyły szczegóły działalności tej organizacji oraz oprowadziły po wystawie "Rok 1918. Odzyskanie Niepodległości". Wystawa w sposób chronologiczny i na podstawie starannie wyselekcjonowanego materiału źródłowego, ciekawych zdjęć historycznych, przedstawia momenty procesów rozgrywających się na ziemiach polskich w ostatnim roku I wojny światowej. Uczniowie, którzy barali aktywny udział w pogadance prowadznej przez pania Martę - Gabrysia, Piotr i Mikołaj - otrzymali upominki książkowe. Nasza szkoła dzieki wspólpracy z Ośrodkiem KARTA jest jedną z 14 miejsc na terenie Polski, gdzie wystawa będzie prezentowana. W spotkaniu wzięli udział uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 i Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego. <<ZOBACZ>>

 • Rekord wytańczony!

  08.06.2018 r na Rynku Wielkim w Zamościu młodzi tancerze zamojscy uczestniczyli w próbie ustanowienia rekordu Polski w kategorii "Najwiecej osób tańczących poloneza w wielu lokalizacjach". Wsród grona tancerzy byli również nasi uczniowie. W dniu 09.11.2018 w Centrum Kultury Filmowej w Zamościu wręczono certyfikaty potwierdzające udział w tym przedsięwzięciu. W imieniu naszej szkoły cetryfikat odebrał Maciek Duda. <<ZOBACZ>>

 • Biegi dla Niepodległej.

  09.11.2018r  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli  w Otwartych Biegach Ulicznych organizowanych z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W klasyfikacji szkół zdobyliśmy II miejsce. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas sportowych  I a, IV a i V a oraz uczniowie z klas II i VI – łącznie 85 młodych sportowców. Oto klasyfikacja najlepszych:
  bieg na 200 m dziewczęta:
  I miejsce – Greszta Weronika
  II miejsce – Mielniczuk Martyna
  bieg na 200 m chłopcy:
  I miejsce – Sasin Filip
   III miejsce - Korbiel Michał
  bieg na 300 m chłopcy:
  I miejsce – Rugała Wiktor
  bieg na 400 m dziewczęta:
  II miejsce – Poździk Wiktoria
  bieg na 600 m dziewczęta:
  I miejsce – Szymanek Oliwia
  III miejsce – Nieścioruk Katarzyna
  bieg na 800 m dziewczęta:
  II miejsce – Tkaczuk Justyna
  III miejsce – Kalicka Natalia
  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!  <<ZOBACZ>>

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Orląt Lwowskich w Zamościu
  ul. Bolesława Prusa 10
  22-400 Zamość
 • 84 6383246 fax 84 6383246

Galeria zdjęć