•  W  Wielkim Poście wspieramy misjonarzy i misjonarki z Polski.

Ogólnopolska akcja „Misjonarz na Post” 2022!

Na świecie pracuje obecnie 1771 polskich misjonarzy. Tegoroczna akcja „Misjonarz na Post”, poświęcona wsparciu materialnemu i duchowemu misjonarzy w Wielkim Poście, otacza pamięcią zwłaszcza 938 duchownych i osoby konsekrowane posługujące w krajach byłego ZSRR.

W tym roku  chętni uczniowie klas piątych i siódmych naszej szkoły dołączyli do grona osób wspierających duchowo polskie misjonarki i misjonarzy. Uczestnicy tej ogólnopolskiej akcji poprzez post, modlitwę, ofiarowanie cierpienia lub inne dobre postanowienia wspierają misjonarki i misjonarzy pracujących w takich krajach jak Kenia, Peru, Ekwador, Burkina Faso, Argentyna, Brazylia, Kamerun, Republika Centralnej Afryki. 11 osób wspiera misjonarzy i misjonarki posługujące na Ukrainie.

Dołącz do akcji. Wylosuj swojego misjonarza. Podaruj mu swoją modlitwę w Wielkim Poście.

Z serca dziękuję za podjęte zobowiązania na rzecz misji.

Renata Tywoniuk-Kwoka