Wtorek 12.12.2017

Zasady rekrutacji do klasy I
Szkoły Podstawowej Nr 8 im.Orląt Lwowskich w Zamościu
w roku szkolnym 2017/2018

Szanowni Państwo! 4 maja rusza rekrutacja do klasy I szkoły podstawowej w roku szkolnym 2017/18. Po raz kolejny rekrutacja do publicznych szkół podstawowych Miasta Zamość będzie prowadzona z wykorzystaniem elektronicznego systemu naboru:

Przed podjeciem działań zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ogólną informacją dotyczącą naboru dostępną poniżej
Informacja

Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły przyjmuje się na podstawie zgłoszenia rodziców/prawnych opiekunów.
Pobierz druk zgłoszenia

Dzieci zamieszkałe poza obwodem szkoły mogą być przyjęte do klasy pierwszej - jeżeli szkoła dysponuje wolnymi miejscami - na wniosek rodziców/prawnych opiekunów po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego. O przyjęciu decydować będzie łączna ilość punktów uzyskanych w poszczegółnych kryteriach określonych w Zarządzeniu Prezydenta Miasta Zamość.
Pobierz druk wniosku           Pobierz kryteria

Rekrutacja będzie przebiegać zgodnie z harmonogramem stanowiącym Załacznik Nr 2 do cytowanego Zarządzenia Prezydenta Miasta Zamościa.
Zarządzenie Prezydenta Miasta Zamość