• Witam na mojej stronie.

Pracę jako nauczyciel rozpocząłem 1 września 1985 roku w Szkole Podstawowej w Krasnem gmina Stary Zamość. Od 1992 roku pełniłem funkcję  dyrektora tamtejszej szkoły. W Krasnem przepracowałem 17 lat. W 2002 roku w wyniku konkursu zostałem dyrektorem Szkoły Podstawowej Nr 8 im. Orląt Lwowskich w Zamościu.Również w tym samym roku uzyskałem tytuł nauczyciela dyplomowanego. W 2012 roku w wyniku połączenia Szkoły Podstawowej Nr 8  i Gimnazjum Nr 5 powstaje Zespół Szkół Nr 5 gdzie pełnię funkcję wicedyrektora szkoły. Podczas swojej drogi edukacyjnej ukończyłem historię na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego oraz studia podyplomowe z Zarzadzania w Oświacie, Informatyki, Wychowania Fizycznego, kurs kwalifikacyjny do nauczania w ICIM. 2013 medal Komisji Edukcji Narodowej.

Zainteresowania: sport, muzyka ( Pink Floyd, Genesis, Yes, Super Tramp itp.)

Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

• Sala