• Witam na mojej stronie!

•      Witam na mojej stronie.
               Nazywam się Małgorzata Truszyńska - Kutnik. Pracuję w szkole już od jekiegoś czasu. Oto przebieg mojej kariery zawodowej. Pierwszym miejscem mojej pracy była Szkoła Podstawowa nr 2 w Zamościu. Pracowałam tam jako pedagog szkolny, po ukończeniu studiów pedagogicznych na UMCS w Lublinie. Była to moja pierwsza praca, która zawsze wywołuje we minie przyjemne wspomnienia. Następnie pracowałam w Szkole Podstawowej nr 4 w Zamościu, gdzie uczyłam wychowania fizycznego. Bardzo miło wspominam ten okres. Muszę przyznać, że nauka tego przdmiotu to istna przyjemność.
               Od 1 września 1998 roku pracuję w Szkole Podstawowej nr 8 w Zamościu. Jestem pedagogiem szkolnym. Praca ta daje mi wiele satysfakcji oraz radości. Uważam, że moja szkoła, wraz z uczniami i nauczycielami, jest najlepsza na świecie.

• Sala