• Witam na mojej stronie!

• Klasa IIIb - to My! Przed nami wiele ciekawych wyzwań, ciężkiej pracy i radości z jej efektów. Ruszamy 26 osobową gromadą - do pracy przez cały rok!

Hura!!!  Przeszliśmy do drugiej klasy !  Jesteśmy już starsi i mądrzejsi. Ale wszyscy w jednej gromadzie - klasie IIB.

Ja też z Wami - pozdrawiam   MOICH  WSPANIAŁYCH UCZNIÓW.  Bierzemy się do pracy w roku 2014/2015.

W  roku szkolnym  2013/2014 jestem wychowawcą klasy Ib.

Moja klasa liczy 26 uczniów - 15 dziewczynek i 11 chłopców. Uczniowie angażują się życie klasy i szkoły, uczęszczając na zajęcia dodatkowe: teatralne, muzyczne, warcabowe. W tym roku przygotowaliśmy 3 inscenizacje teatralne: "Co słychać w lesie", "Czerwony Kapturek", "O dwunastu miesiącach"   Wiosną uczniowie przygotowali teatrzyk "Jaś i Małgosia"

9.05.2014r. byliśmy na wycieczce na Farmie Iluzji.

• Sala nr 7
            • Email: wrobel.basia@interia.pl