• O mnie

• Witam na mojej stronie,
           która w dużej części poświęcona będzie matematyce.

Na początek zachęcam do zapoznania się z wymaganiami na poszczególne stopnie szkolne z matematyki w klasie 4, 5 i 6. Później proponuję odwiedzenie ciekawych stron o tematyce matematycznej.

strona zawierająca dużo ciekawych zadań oraz linków do innych stron o tematyce matematycznej.

Matematyczne ZOO czyli różności dla wszystkich począwszy od klasy I do klasy VI. Zabawa poprzez rozwiązywanie interaktywnych problemów

strona bliźniaczo podobna do MatZOO. Bardzo dużo ciekawych zadań - oczywiście interaktywnych.

Oficjalna strona Konkursu Matematycznego Kangur. Znajdziecie na niej ciekawe zadania z archiwalnych edycji tego konkursu.

Internetowe Kółko Matematyczne  i   Liga Zadaniowa  - duża ilość ciekawych zadań do zrobienia np na zajęciach pozalekcyjnych

National Library of Virtual Manipulatives - angielskojęzyczna strona zawierająca bardzo dużo, podzielonych na kategorie wiekowe, interaktywnych symulacji wyjaśniających praktycznie każde zagadnienie matematyczne. Nauka przez zabawę.

Archiwum Sprawdzianów Szóstoklasisty - w jednym miejscu baza wszystkich archiwalnych arkuszy sprawdzianu.