• Kronika sportowa

• Przedstawiamy kolejne działanie grupy projektowej działającej w ramach ogólnopolskiego programu Młody Obywatel. Celem programu jest promowanie wiedzy na temat społeczności lokalnej oraz pokazanie sposobów, dzięki którym młodzi ludzie mogą aktywnie działać w swoim najbliższym otoczeniu. Grupa realizuje zadanie „Kronika sportowa”.
          Uczniowie zbierają informacje o dawnych  grach i zabawach. Aby przybliżyć historię  tych gier chcemy zorganizować wystawę „Gry na przestrzeni lat”. Prosimy o udostępnienie dzieciom eksponatów, które będą umieszczone na wystawie (np. zdjęcia ,gry planszowe, gumę do skakania, kapsle, hacle, hula-hoop, rakiety do gry itp.)
          Wystawę będzie można obejrzeć podczas spotkań z wychowawcą 28 stycznia 2016 r. Dziękujemy za wszelką okazaną pomoc.
          Grupa projektowa:
          klasa V a – Maja Bernacińska, Marcin Grabowski, Daria Kołcon, Julia Lipczewska, Zuzanna Muszyńska, Julia Serediuk
          klasa V b – Maksymilian Pasieczny
          klasa VI a – Maciej Duda, Gumiela Katarzyna, Kleban Dorota, Kleban Martyna, Romańczuk Rafał, Wiktor Zając
          klasa – VI b – Damian Dołba, Piotr Monastyrski, Bartłomiej Łopało, Aleksandra Piwko, Artur Tatara, Katarzyna Turczyn.

11.12.2015r w szkole odbył się po raz pierwszy „Piątek z dawnymi grami”. I znowu się działo! Podczas każdej przerwy wszyscy chętni uczniowie z klas IV – VI oraz gimnazjum mieli możliwość zagrać w klasy, kapsle lub gumę. Dorośli również włączyli się do zabawy. Chętnych nie brakowało. Na korytarzu było bardzo wesoło, nikt się nie nudził.
          <<ZOBACZ>>