Nasza oferta

,

Kalendarz

Sobota 19.01.2019

Cele projektu.

Program Szkoła z Klasą 2.0, prowadzony od 2010 roku przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i "Gazetę Wyborczą", skierowany jest do szkół z całej Polski. To największa i najdłużej trwająca akcja edukacyjna w naszym kraju. Nauczyciele prezentują, jak wykorzystywać innowacje i angażujące uczniów metody pracy oraz nowe technologie. Swoje działania, ich przebieg i rezultaty opisują na platformie internetowej CEO.

"Czytamy i odkrywamy" to hasło tegorocznej edycji programu. Jej celem jest rozwijanie umiejętności czytania ze zrozumieniem na wszystkich poziomach edukacyjnych i na każdym przedmiocie oraz promowanie czytania jako elementu stylu życia i komunikacji społecznej zarówno w realnym świecie, jak i na portalach społecznościowych. Duży nacisk położony został na myślenie krytyczne, kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów, a także na odkrywanie naukowe na różnych przedmiotach. 

Akcję Szkoły z Klasą wspierają Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności i Fundacja Agory. W roku szkolnym 2014/2015 partnerami głównymi są Intel, Google i Samsung. Program objęty jest honorowym patronatem Minister Edukacji Narodowej.  

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Orląt Lwowskich w Zamościu
    ul. Bolesława Prusa 10
    22-400 Zamość
  • 84 6383246 fax 84 6383246

Galeria zdjęć