• Wydawanie duplikatów.

• Od 02.01.2017 zmieniły się zasady wydawania duplikatów takich dokumentów jak świadectwa, legitymacje szkolne lub Karty Rowerowe. Osoba zainteresowana wydaniem duplikatu  składa stosowne pisemnie podanie w sekretariacie szkoły. Do podania należy załączyć:
          1. dowód wpłaty
          2. aktualne zdjęcie (w przypadku prośby o wydanie duplikatu legitymacji szkolnej)
          3. zniszczoną legitymację (w przypadku posiadania zniszczonego dokumentu)
          4. oświadczenie o przyczynie utraty legitymacji (w przypadku np. zgubienia, kradzieży)
          Za wydanie duplikatu świadectwa lub legitymacji szkolnej, pobiera się opłatę w wysokości:
          • 9,00 zł – duplikat legitymacji szkolnej
          • 26,00 zł – duplikat świadectwa

Opłaty za duplikaty świadectw lub legitymacji szkolnych należy wnosić na rachunek bankowy:
          22 -400 Zamość
          PKO Bank Polski S.A. w Zamościu ul. Partyzantów 14
          Nr konta 12 1020 5356 0000 1102 0153 1847

z dopiskiem
          -opłata za duplikat legitymacji szkolnej / świadectwa
          -oraz podać imię i nazwisko ucznia/ absolwenta

Prosimy o zapoznanie się z procedurami wydawania tych dokumentów:
          Procedury wydawania duplikatów >>  docx
          Załącznik Nr 1>>  Duplikat_legitymacja_szkolna.pdf     - prośba o wydanie duplikatu legitymacji szkolnej,
          Załacznik Nr 2>>  Duplikat_świadectwo.pdf                    - prośba o wydanie duplikatu świadectwa
          Załącznik Nr 3>>  Duplikat_karta_rowerowa.pdf             - prośba o wydanie duplikatu Karty Rowerowej