• Zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Klasy II ( uczeń i 1 rodzic ) spotkanie z Dyrektorem Szkoły i wychowawcami

o godzinie 11.00 w hali sportowej – wejście od strony hali sportowej

Wchodząc do budynku szkoły,
            prosimy o dezynfekcję rąk i zakrycie ust i nosa.

Spotkanie uczniów klas III – VIII z wychowawcami, odbędzie się według następującego harmonogramu:

Klasa III a – godz. 11.00            sala nr 24

Klasa III b – godz. 11.00            sala nr 8

Klasa III c – godz. 11.00            sala nr 7

Klasa IV a – godz. 10.00           sala nr 26

Klasa IV b – godz. 10.00           sala nr 24

Klasa IV c – godz. 10.00           sala nr 29

Klasa V a – godz.  10.30           sala nr 30

Klasa VI a – godz. 10.30           sala nr 28

Klasa VI b – godz. 10.30           sala nr 40

Klasa VI c – godz. 10.30           sala nr 27

Klasa VII a – godz. 9.30            sala nr 43

Klasa VII b – godz. 9.30            sala nr 32

Klasa VII c – godz. 9.30            sala nr 35

Klasa VIII a – godz. 9.00           sala nr 36

Klasa VIII b – godz. 9.00           sala nr  34

Uwaga !
            Ze względu na zaplanowane spotkania uczniów klas III – VIII w sali lekcyjnej tylko z wychowawcami, zwracamy się z prośbą o nie wchodzenie rodziców do budynku szkoły.

• List do Pierwszoklasisty

Drogi Pierwszoklasisto,

właśnie rozpoczynasz zupełnie nowy etap w swoim życiu - pierwszy rok nauki szkolnej. Mam nadzieję, że miło spędziłeś/ spędziłaś wakacje i masz dużo sił do przeżywania wielkiej przygody, jaką jest nauka. Cieszę się, że przez kolejne trzy lata wspólnie będziemy poznawać świat. Wierzę, że będzie to dla Ciebie niezwykle fascynująca przygoda, bo:
            • poznasz nowych kolegów i koleżanki,
            • nauczysz się czytać i pisać,
            • poznasz matematyczne tajemnice,
            • odkryjesz sekrety świata przyrody,
            • będziesz wesoło brykać podczas lekcji wychowania fizycznego,
            • farbami i kredkami namalujesz prawdziwe dzieła sztuki,
            • poznasz sposób na oswojenie komputera.

W środę przynieś ze sobą do szkoły: piórnik, zeszyt 16-kartkowy w dwulinię  (linie dobrze widoczne, najlepiej kolorowe) i w kratkę.

W piórniku powinny się znaleźć: dwa zatemperowane ołówki (HB), gumka, kredki ołówkowe w podstawowych kolorach, temperówka, nożyczki, flamastry lub cienkopisy i klej w sztyfcie. Zadbaj o to, aby zeszyty były obłożone i wyraźnie podpisane.

Przygotuj sobie w ciągu pierwszego tygodnia  teczkę do zajęć plastycznych. Włóż do niej: kolorowy i biały blok techniczny oraz blok rysunkowy, kredki pastelowe, plastelinę, papier kolorowy samoprzylepny i taki zwyczajny. Kup farby plakatowe – 12 kolorów, kubeczek na wodę (najlepiej z przykrywką), dwa pędzelki (cienki i gruby). Powiadomię cię, kiedy masz przynieść to na zajęcia.

Książki i Karty ćwiczeń dostaniesz w szkole. Wystarczy je podpisać, obłożyć,  w piękne okładki i gotowe!!!

W szkole będzie super!!!!

Ostatnie dni wakacji wykorzystaj na wesołą zabawę 😊

Do zobaczenia we wtorek - 1 września!

Twoja wychowawczyni

• Zapisy do świetlicy szkolnej !

• Przypominamy, że przyjmowanie uczniów do świetlicy dokonuje się corocznie na podstawie pisemnego zgłoszenia rodziców, poprzez wypełnienie karty zapisu.

Karty zgłoszenia dla uczniówktórzy będą uczęszczali w roku szkolnym 2020/2021 do świetlicy szkolnej należy złożyć w terminie do 31 sierpnia 2020r.

Karty zgłoszenia do świetlicy szkolnej można przesłać w wymienionym terminie na adres:

sp8zamosc@poczta.onet.pl lub złożyć w sekretariacie szkoły.

Ze względu na konieczność zaplanowania ilości miejsc w świetlicy dla uczniów na przyszły rok szkolny prosimy o terminowe składanie kart. Karty złożone po 31 sierpnia 2020r. będą rozpatrywane  w pierwszym tygodniu września.

Niedotrzymanie terminu zapisu może spowodować, że dziecko nie będzie mogło rozpocząć korzystania ze świetlicy wraz z początkiem roku szkolnego.

Jednocześnie informujemy, że w związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania szkół pierwszeństwo w przyjęciu do świetlicy szkolnej mają uczniowie których rodzice zatrudnieni są w służbach medycznych, mundurowych.

Karta_zgloszenia_do_swietlicy_szkolnej.doc